Швидка комп’ютерна допомога

Компанія Гарант-Сервіс – це ремонт комп’ютерів ноутбуків Швидка комп’ютерна допомога.

Що ж таке планова підтримка ПК ?Зайнятися лікуванням комп’ютера необхідно, бо для будь-якої серйозної компанії великого і малого бізнесу сьогодні, неодмінним атрибутом є персональний комп’ютер або ноутбук. Практично будь-які проблеми з комп’ютером або ж зупинка його експлуатації обернеться не тільки серйозними грошовими втратами. У зв’язку з чим реставрація діяльності та лікування персонального комп’ютера або ноутбука повинні здійснюватися в найкоротший час комп’ютерним сервісом.

В абонентський супровід комп’ютерів входять регулярні обстеження системи вашого ПК або ноутбука майстрами нашого комп’ютерного сервісу швидкої допомоги, виявлення та усунення проблем фахівцями комп’ютерного сервісу .. Але буває так, що швидка допомога вашому комп’ютеру абсолютно необхідна ..

Швидка комп’ютерна допомога – Це дуже широке поняття! Проблеми з комп’ютерами і ноутбуками трапляються найрізноманітніші. У список заходів, які здійснюються в межах сервісу швидкої комп’ютерної допомоги крім установки і настройки роутерів, як правило входять такі пункти:

Ремонт комп’ютера

Даний сервіс передбачає екстрене відновлення складових або ж їх апгрейд в нашому комп’ютерному сервісі \ або з виїздом до дому. Відновлення здійснюють професіонали , що пройшли спеціальну підготовку на новітньому обладнанні. Подібний підхід дає можливість виконати відновлення оперативно і добротно.

Діагностика

Перевірка системи комп’ютерів і ноутбуків діагностика не виправляє нічого, все ж виконання даного процесу дає можливість фахівцям комп’ютерного сервісу конкретно з’ясувати точки утворення несправностей, в результаті чого, значно зменшуючи тимчасові рамки реанімації системи.
Створення та налагодження локальних і глобальних мереж

Подібний процес включає виготовлення і оптимізацію локальних з’єднань професіоналами нашого сервісу швидкої комп’ютерної допомоги , установка і налаштування роутерів WiFi, настройку браузерів, показання щодо майбутньої підтримки комп’ютерної мережі.
Відновлення даних

У разі якщо ноутбук або комп’ютер зламався через зараження вірусом, невірної експлуатації якогось софта або ж просто ненароком зникли дуже важливі файли, то подібний ремонт можна вважати, просто необхідний.
Безумовно, це не всі процеси, які проробляються при швидкій комп’ютерній допомозі, так само Ви можете звернутися за підтримкою до наших професіоналів якщо у Вас з’явилися будь-які проблеми в експлуатації комп’ютера.

Швидка комп’ютерна допомога та технічне обслуговування комп’ютерів.
Комп’ютерний сервіс надає професійне і недороге абонентське супроводжкення персональних комп’ютерів і ноутбуків підприємств, віддалену підтримку для приватних осіб а так само швидку комп’ютерну допомогу. Що робить співпрацю з нами вигідним? Ми працюємо постійно, без перерв і вихідних, отже Ви можете сподіватися на нас постійно.

Абонентський супровід ПК і ноутбуків підприємств у нас здійснюється як у формі одиночного виїзду, так і у вигляді тривалої взаємодії з підписанням відповідних договорів. Ми співпрацюємо з кожним замовником індивідуально, в зв’язку з цим аутсорсинг (супровід ПК і ноутбуків) здійснюється не за однаковим для всіх комплексом, а в тотальному відповідно до потреб Вашої фірми.

Ми можемо працювати для Вас 1 годину в тиждень або цілий день щодня (час роботи залежить від того, який сервіс Вам потрібен). Комп’ютерний сервіс в рамках аутсорсингу, обслуговування комп’ютерів, здійснює підтримку в розробці мереж в організаціях. Ми допоможемо підібрати найкращу апаратуру і подбаємо про обслуговування та настройки ноутбуків і комп’ютерів.

До того, для того щоб організувати тривале взаємодія (аутсорсинг, обслуговування комп’ютерів), ми підписуємо контракт, в якому визначені обов’язки сторін, тимчасові рамки виконання послуг, конфігурація звітності, способи оплати, завдяки чому Ви завжди конкретно розумієте, на що маєте можливість сподіватися. Якщо Вам необхідна екстрена комп’ютерна допомога, Ви можете сподіватися на нас.

Професійний персонал, який чергує постійно, зможе надати Вам допомогу у вирішенні будь-яких труднощів. Наш персонал постійно підвищує свою кваліфікацію, бере участь в тренуваннях, вивчає досвід інших фахівців у цій сфері, для того щоб вести супровід комп’ютерів на найвищому рівні. Комп’ютерний сервіс гарантує анонімність. При підписанні контракту на обслуговування комп’ютерів, ми зобов’язуємося не поширювати Ваші дані ні в якому разі.

При укладанні договору на аутсорсинг підтримку комп’ютерів, за абонентом закріплюється конкретний співробітник нашого сервісу, значить Вам не потрібно буде кожного разу знову роз’яснювати, чого б Вам хотілося. Підтримка, настройка, а так само швидка комп’ютерна допомога нашими професіоналами буде коштувати Вам доступніше, ніж мати системного адміністратора в штаті Вашої компанії.

Вы можете оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

1 комментарий

 • 28.04.2017 11:05, Мой-Ремонт сказал:

  Также достойный ремонт компьютеров http://moi-remont.com.ua/remont-kompyuterov/ в данном центре, сужу по собственному опыту обращения.

  (Обязательно)
  (Обязательно, не публикуется)

  Только лень заставит настоящего админа настpоить все pаз и навсегда.
  Купить в рассрочку

  Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
  Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
  ×
  Купить в рассрочку

  Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
  Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
  ×
  Яндекс.Метрика