
Щоб успішно працювати в сфері створення сайтів, обов’язково необхідно добре вивчити серверну мову програмування PHP. Без вміння працювати з PHP неможливо грамотно створювати і налаштовувати динамічні сайти.
Якщо веб-проект погано функціонує, просування сайтів в пошукових системах буде значно ускладнене. Тоді ресурс не зможе залучати відвідувачів, а бізнес не матиме клієнтів. Самі розумієте – якщо підприємець замовить сайт для своєї компанії, а отримає щось криве і непрацююче – більше роботи у розробника не буде.
Оптимальним варіантом навчання PHP , є навчання на курсах. Хороший викладач здатний так спланувати навчальний процес, щоб знання та досвід легко і навіть із задоволенням вкладалися в голову і руки.
Рекомендації по вивченню PHP
Хоча PHP і вважається однією з найпростіших мов програмування, не варто сподіватися на легку прогулянку. Потрудитися доведеться добре, але і не бажано перетворювати навчання в каторгу. Оптимально – ставитися до занять як до гри і намагатися творити.
Чому важливий творчий підхід при вивченні PHP? Суть в тому, що інформаційні технології настільки швидко прогресують, що без постійного самовдосконалення і пошуків буде складно втриматися на досить високому рівні професіоналізму. Якщо фахівець не йде в ногу з часом, він не зможе відповідати жорстким вимогам конкуренції на ринку і такого горе-майстра ніхто не стане утримувати від звільнення.
- Теорія це добре, але найбільш корисна практика. Почніть відразу ж намагатися писати коди і експериментувати зі скриптами.
- Якщо щось не ясно, не соромтеся звернутися за порадою на форумі для програмістів.
- Вивчайте англійську мову – вся найкраща і свіжа інформація з програмування на англомовних сайтах.
Для проведення експериментів створіть на своєму комп’ютері лабораторію. Для роботи з повноцінною роботою з сайтами і вивченням скриптів у себе вдома знадобиться невеликий комплект програм.
- Локальний сервер, Денвер або WAMP, який більше сподобається. Ці пакети спеціально призначені для веб-розробників і включають віртуальний сервер, систему управління базами даних, консоллю адміністратора.
- Додаток для роботи з програмними кодами і їх налагодження.
- Браузер Mozilla Firefox або Chrome.
Цього списку додатків цілком достатньо, щоб локально встановити CMS, створити динамічний сайт і щільно почати працювати зі скриптами на мові PHP.
