Камери відеоспостереження і їх функціональні характеристики

Камери відеоспостереження давно стали невід’ємною частиною захисту власності від різних зазіхань. З кожним роком охоронна система модернізується, і випускає нові моделі, які значно кращі за своїми функціональними характеристиками і якістю, ніж їхні попередники. Відповідно, з таким темпом появи нового більш якісного обладнання, ціни на камери спостереження стають доступними практично кожному.

Камери спостереження встановлюються найчастіше для охорони приватної власності, режимних об’єктів, нафтопереробних баз, квартир і будинків в приватному секторі. Також камери відеоспостереження широко використовуються при в’їздах на автостоянки з метою ідентифікації номерних знаків автомобілів.

Віддалений доступ для системи спостереження

«Хмарний сервіс» підтримка, яка дозволяє отримати доступ, до системи спостереження використовуючи комп’ютер або мобільний телефон. А для тих, хто придбав охоронне устаткування і має динамічну IP-адресу, «хмарний сервіс» скорочує до мінімуму підключення. При цьому з камер не тільки доступний перегляд, а й резервне копіювання файлів.

Проект для установки відеоспостереження

На першому етапі проекту визначається кількість камер необхідних для установки. На підставі цього підбираються відеореєстратори з певною частотою відеовходів.

Їх 4 типи:

  • 4 і 32-х канальні;
  • 8 і 16-ти канальні.

Далі, вибирається жорсткий диск на підставі кількості камер і функціональної характеристики. Майстер встановлює і налаштовує відеокамери на потрібний режим роботи. При цьому бажано щоб було джерело безперебійного живлення.

Придбати сучасні камери відеоспостереження в Харкові можна в спеціалізованих магазинах або інтернет-магазинах, де кваліфіковані фахівці розкажуть про весь функціонал тієї чи іншої камери спостереження. При покупці такого обладнання слід звернути особливу увагу на:

1. Роздільну здатність матриці. Це головний показник якості та чіткості переданих зображень. Тому камери з високою роздільною здатністю безпроблемно розпізнають об’єкти.

2. Інфрачервоне підсвічування. У нічний час доби може знімати, а сама камера набагато дальше бачить.

3. Фокус. У камер фіксований фокус, тому вони не можуть налаштовуватися для перегляду певних кутів і дальності. Для цього існує варіфокальний об’єктив. Він допомагає налаштувати потрібні параметри для перегляду.Перед покупкою будь-якої моделі камери спостереження, завжди уточнювати її функціональні можливості і сферу застосування.

Вы можете оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Нет комментариев

(Обязательно)
(Обязательно, не публикуется)

"АБЫРВАЛГ!", сказал линукс после руссификации.
Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×
Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×
Яндекс.Метрика