Кондиціонер и здоров’я

Головне – вміння користуватися

Його часто оголошують причиною багатьох хвороб. Навіть виділили цілу групу «офісних» хвороб. Ними хворіють ті люди, яким доводиться сидіти біля холодних потоків повітря.

Кондиціонер дійсно може бути досить небезпечним. Але, тільки в тому випадку, якщо не користуватися порадами, які ми привели нижче.

Разом з кондиціонером можна приємно, а головне, здорово жити. І вдома, і на роботі.

Ні різким перепадам температури

Як би не хотілося, але чим меншою буде різниця між температурою на вулиці, і в приміщенні тим краще. По крайній мірі, не бажано виставляти значення кондиціонера більш ніж на п’ять градусів різниці з навколишнім середовищем.

Це дозволить кондиціонеру працювати енергоефективно. Але головне не це. Переходячи з одного температурного режиму в інший, ви не будете відчувати шок.

Згоден, зайти з спеки в холод, приємно і бажане. Але якраз такий контраст часто стає причиною захворювань.

Комфортно, але не холодно

Та й коли ви надовго в одному приміщенні, не потрібно виставляти режим Антарктиди. Зрозуміло, що в середині липня хочеться хоча б на кілька хвилин потрапити в південне Заполяр’ї, але робити цього не варто.

Ви будете сидіти в холоді багато годин поспіль. Замерзнете, і навіть не помітите цього. Думаю, не потрібно описувати такий вплив на організм. Особливо, якщо так робити багато днів поспіль.

Виставляйте таку температуру, яка комфортна для організму. Десь в межах 22-25 градусів Цельсія. Вам не буде жарко, і при цьому не буде шансів отримати несподіване переохолодження.

Не сидіти прямо під кондиціонером

Від цього багато хто страждає в офісах, де немає можливості пересісти. Але, ні в якому разі не потрібно робити цю помилку, коли будете встановлювати кондиціонер в будинку .

Продумайте, де саме ви встановите кондиціонер. В якому місці знаходитися ваш робочий стіл, диван, ліжко. Всі ті місця, де ви будете проводити багато часу. Необхідно, щоб повітря з кондиціонера не дуло на них прямо.

Інакше, буде ефект, як від протягу. Болітиме голова, і можливі простудні захворювання. Якщо ж, змінити розташування видуву механізму неможливо, подумайте над тим, щоб змінити розташування меблів в кімнаті.

Очищення фільтрів

Кондиціонер в ідеальному робочому стані корисний для здоров’я. Хоча б тим, що фільтрує повітря, який до вас в приміщення потрапляє з вулиці. До вас не може потрапити пил, різні комахи, і навіть деякі види бактерій.

Але це поки фільтри чисті. У забрудненому стані вони навпаки, несуть небезпеку. Не забувайте вчасно чистити і змінювати фільтри в кондиціонері.

Вы можете оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Нет комментариев

(Обязательно)
(Обязательно, не публикуется)

"АБЫРВАЛГ!", сказал линукс после руссификации.
Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×
Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×
Яндекс.Метрика