Чи можна вивести або ж обміняти гроші через Інтернет і не побоюватися при цьому за їх збереження?

На сьогоднішній день Інтернет став не тільки засобом отримання інформації, а й способом заробітку для багатьох людей. Виконуючи роботу на будь-якому сайті і отримуючи за це віртуальні гроші, все користувачі задають собі питання – а як же віртуальні гроші перевести в реальні покупки? Відповідь дуже банальне – необхідно здійснити виведення грошових коштів. Це, звичайно ж, все зрозуміло, проте виникає питання під номером два: як це зробити?

Що таке електронні обмінники і для чого вони призначені?

Як відомо, попит народжує пропозицію, і в Інтернеті з’явилося безліч сервісів, які здійснюють обмін електронних валют – то є, готові здійснити обмін валют та допомогти вам вивести кошти на банківську карту.

Розглянемо простий приклад. Користувач заробив на одній з бірж фріланса (наймана робота по мережі) сто доларів і бажає здійснити їх висновок на карту. Так як все біржі підв’язані до певних систем, що дозволяє здійснювати обмін електронних грошей, виведення коштів здійснюється саме на електронний гаманець користувача, що знаходиться на цій платіжній системі. Далі потрібно мати від на банківську карту. З урахуванням того, що з користувачем розплатилися в доларах, йому потрібно здійснити обмін валют, так як виводити долари або євро на карту не вигідно (дуже висока комісія). Ця операція також здійснюється за допомогою електронного обмінника. Потім випливає висновок на карту.

Для чого потрібен моніторинг обмінників

Вся справа в тому, що курс електронних обмінників, як правило, дещо відрізняється від міжбанківського курсу валют (природно, не на користь клієнта – адже таким чином ці системи і заробляють). Однак у людини, якій необхідно провести обмін валют, є можливість вибору обмінника – кожна платіжна система пропонує різний курс. Для того, щоб допомогти йому в цьому, був створений монітор обмінників, за допомогою якого можна здійснити багато завдань:

  • Виробляти <! – Noindex -> моніторинг обмінників <! – / Noindex– > за курсом валют, який виставляють різні платіжні системи;
  • Вибрати з них найбільш вигідний варіант. Тобто, якщо ж ви вивели на Вебмані 100 доларів, то за допомогою монітора обмінників, ви можете дізнатися, яка платіжна система дозволить вам за найвищим курсом поміняти їх на гривні або рублі.
  • І найголовніше – здійснити абсолютно безпечний обмін валют, так як монітор обмінників працює тільки з перевіреними партнерами.
Вы можете оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Нет комментариев

(Обязательно)
(Обязательно, не публикуется)

Пропала собака. yandex.ru не предлагать.
Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×
Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×
Яндекс.Метрика