Новий дрон Mavic Pro від компанії DJI. Новини робототехніки.

Знаменита компанія з виробництва дронів DJI представила свою останню модель Mavic Pro. Цей пристрій обіцяє користувачам широкий спектр можливостей лінійки DJI Phantom, але вже в більш компактному варіанті, який можна з легкістю переносити куди завгодно. Інші <! – Noindex -> цікаві новини роботів <! – / Noindex -> і роботизованих пристроїв можна знайти в наших статтях.

 

Кінцівки дрона розташовані в горизонтальному положенні, однак їх можна скласти для максимальної компактності. Після чого, конструкцію можна помістити в рюкзак, так, в самий звичайний рюкзак. Більше не потрібно тягати за собою громіздкий кейс. У складеному вигляді довжина пристрою становить 198 мм, ширина – 83, а висота – 83 мм. Вага моделі дорівнює 743 г.

У передній частині розміщена практично аналогічна камера, що і на Phantom 4. Вона може записувати відео дозволу 4К з частотою 30 fps. Щоб отримати більш чітке зображення користувачу потрібно переключитися на режим запису 1080р з частотою 96 fps. Фотознімки виходять 12-мегапіксельні, але кут огляду в порівнянні з Phantom 4 трохи нижче, а саме 78 градусів. Цей показник все ж більше можливостей камери iPhone 7, але не значно.

Камера знаходиться в пластиковому міхурі, закріпленому до дрону на кронштейн. Це передбачено для того, щоб пристрій не ушкодилося під час невдалої посадки.

У компанії DJI поінформували про те, що дрон Mavic Pro здатний до польоту протягом 27 хвилин. А все завдяки інноваційній, малогабаритної батареї, інтегрованої в верхню частину девайса. Максимальна швидкість моделі доходить до 64 км / год, радіус відеозйомки становить близько 7 кілометрів. Як і у випадку з серіями Phantom і Inspire, відеопотік може відразу ж транслюватися в цікавих новинах роботів на Facebook Live, Periscop, а також інших стрімінгових сервісах.

Управління відбувається за допомогою нового пульта. У ньому встановлений невеликий екран, стіки для управління і підставка для смартфона. Ви так само можете використовувати мобільний додаток для контролю над девайсом.

П’ять сенсорів видимості, GPS, GLONASS, два ультразвукових видошукачами інші системи дозволяють дрону літати зовні або в приміщенні. Система автопілота стала більш оптимізованою. Приміром, досить тапнуть на дисплеї «смарта» на якийсь об’єкт, а потім дрон автоматично виконає його знімок. Або переключивши режим Селфі, потрібно просто махнути рукою, щоб звернути його увагу на себе. Якщо з’єднання з пультом контролю буде роз’єднано, він автоматично повернеться на місце відправлення.

Джерело: <! – Noindex -> http://ipkey.com.ua <! – / Noindex– >

Вы можете оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Нет комментариев

(Обязательно)
(Обязательно, не публикуется)

Я пришел к тебе с дискетой - рассказать, что сеть упала
Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×
Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×
Яндекс.Метрика