Як проектувати інформацію на лобове автоскло

Якщо ви встановите проектор в машину, то зможете постійно бачити проекцію ключових свідчень, які переходять на лобове скло. Таким способом часто користуються військові. Вся справа в тому, що такий підхід дозволяє заощадити час, який необхідний для прийняття рішення. Купити скло на Форд сьогодні можна в різних компаніях. Розглянемо основні рекомендації з приводу установки проектора в автомобіль.

Ключові вимоги

У цій справі немає нічого складного. Вся інформація накопичується в спеціальному пристрої. Це проектор, який розташовується на передній панелі. З його допомогою створюється кольорове зображення на світлодіодному дисплеї. Спеціальне дзеркало застосовується для проектування даних на лобовому склі. Говорячи простіше, проекція здійснюється на синтетичну плівку, яка наклеєна на склі. Якість картинки може псуватися через:

 • тріщин на склі;
 • великих подряпин.
  Перед установкою проектора треба відремонтувати скло.

  Як здійснюється проектування

  На лобове скло можна проектувати швидкість автомобіля, обороти мотора, температуру тосола, напруга в системі, а також інформацію про роботу ближнього світла машини. Існують проектори, які можна використовувати, щоб отримувати сигнали про те, що швидкість перевищується. Є моделі, які допомагають в парковці автомобіля. Також можна придбати проектор з функціями GPS. Вибираючи проектор, краще за все звертати увагу на моделі з мінімальним набором функцій.

  Фактор безпеки

  Якщо водій починає користуватися системою проекції, то швидко до цього звикає, не відволікаючись після цього на приладову дошку. Лобове скло Джилі відмінно підходить для застосування проектора. Увага водія концентрується саме на русі машини по трасі. У нього завжди буде час, щоб зробити зупинку або об’їзд перешкоди, навіть самого несподіваного.

Вы можете оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Нет комментариев

(Обязательно)
(Обязательно, не публикуется)

Создавая новую Папку, не считайте себя Создателем, это право Вам дано Админом!
Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×
Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×
Яндекс.Метрика