Як отримати довідку про несудимість?

У наш час, іноді доводиться стикатися з тим, що в певний момент потрібен той чи інший документ. Причин може бути багато, переїзд в іншу країну для працевлаштування чи навчання, ведення бізнесу чи інші. Одним з таких документів може опинитися довідка про відсутність судимості, яка видається особі за її потребою, та яка підтверджує  непричетність цієї особи до криміналу та спростовує наявність судимості. Нажаль ця довідка не має довгого строку, та діє вона протягом 3 місяців з моменту видачі, так як вона повинна бути актуальною для органа який її запросив.

Коли може знадобитися довідка про несудимість?

Довідка про несудимість знадобиться у таких випадках:

  • отримання дозволу тримання зброї;
  • будь-який виїзд за кордон;
  • оформлення громадянства;
  • щоб отримати чи продовжити право на проживання;
  • оформлення паспорту чи відновлення деяких документів;
  • при оформленні опікунства чи всиновлення та відкритті дитячого будинку сімейного типу ;
  • відкриття візи;
  • працевлаштування в іншій країні;
  • подача документів в різноманітні іноземні організації;
  • в деяких випадках для банків, кредитних установ та органів соціального захисту та забезпечення.

Процес отримання довідки про несудимість?

Довідка про відсутність судимості – документ, який видає лише Міністерство Внутрішніх справ України для спростування наявності судимості та будь-яких кримінальних справ в Україні особи, яка звернулася. Існує два види документа: перший, використання на території держави, другий – для виїзду за кордон. Крім цього, вони підлягають подальшій легалізації для пред*явлення в необхідну вам країну. Також відрізняються термін видачі та власне дії, для того щоб бути у курсі останніх новин, та новинок видачі довідки про несудимість радимо ознайомитися з інформацією тут – на сайті АіТочка, де детально усе розписано. Щоб одержати справку в регіоні, необхідно звернутися в відділ інф. технологій УМВС України за місцем реєстрації. В Києві – Департамент інформаційних технологій МВС України, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул.. Академіка Богомольця 10, та отримати спершу квитанцію за послуги з подальшою оплатою. Коли отримати готову довідку уточнюють при поданні заявки, та заповненні всіх анкет. Подача документів ведеться за розкладом з 9,30 до 10,30 та з 14,30 до 15,00. А от видача з 17,00 до 17,15.

bez-nazvaniya

Як полегшити процесс отримання довідки?

Як краще отримати результат, вирішувати Вам.  Краще за всього звернутись у професіональні компанії які цим займаються. Самому цей процес також можна пройти, але він може видатися складним для непідготовленої до цього людини, оскільки Вам доведеться стикнутися з багатою кількістю документів.

 

Вы можете оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Нет комментариев

(Обязательно)
(Обязательно, не публикуется)

Админ не заснул, он перегружается!
Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×
Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×
Яндекс.Метрика