Вся правда про французький склінні балконів

Власникам балконів несказанно повезло. Адже при бажанні, навіть на такій невеликій площі можна створити райський куточок. Найпопулярнішим способом їх використання сьогодні вважається оформлення оранжереї або кімнати відпочинку. Але, при правильному підході таке приміщення може стати бібліотекою, їдальнею чи затишним робочим кабінетом. Найголовніше завдання – це вибрати відповідне засклення балконів Ціна його залежить від матеріалу, який застосовується для виготовлення віконних рам і способу утеплення.

Якщо планується використовувати балкон в зимову пору року, то до утеплення варто поставитися з усією серйозністю. У наш час модно застосовувати скління з французької методу. Воно передбачає установку панорамних вікон. Тобто від підлоги до стелі буде знаходитися скло. Не обов’язково замовляти повністю прозорі вікна. Можна вибрати тоновані або кольорові вітражі. У будь-якому випадку, тут краще провести монтаж теплої підлоги і утеплити стелю.

Основні переваги французького скління

Розглянемо, в чому полягають позитивні сторони скління по панорамному типу.

 1. Проникнення максимально можливої ​​кількості сонячних променів. Це може стати ідеальним рішенням темних кімнат, додавши їм світла, який буде надходити через суміжні вікна.
 2. Прекрасний вид. Французьке скління відкривають погляду воістину дивні картини. Особливо актуально його використання на останніх поверхах. Варто зауважити, що чим вище розташований балкон, тим більше зачаровує виглядає знаходиться внизу місто.
 3. Збереження корисних сантиметрів. Цей спосіб дозволяє максимально задіяти наявні квадратні метри, таким чином, заощадивши їх для меблів.

  Недоліки французьких вікон

  Мінуси даного методу не істотні, але для деяких людей вони можуть стати вирішальними факторами, тому їх теж потрібно вказати.

  • відсутність підвіконь;
  • великі площі поверхні для миття;
  • зайву увагу при установці повністю прозорих стекол.
   При виборі французького скління, варто замовляти трикамерні склопакети в металлопластиковом профілі, які значно заощадять тепло і будуть перешкоджати проникненню звуків.
Вы можете оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Нет комментариев

(Обязательно)
(Обязательно, не публикуется)

Скажи мне кто такой Билл Гейтс, и я скажу кто ты
Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×
Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×
Яндекс.Метрика