DOOM 4 став ще більш захоплююче!

Bethesda Softworks і id Software невтомно працюють над удосконалення свого дітища – четвертої частини DOOM , тому знову випускають оновлення до гри. Воно містить багато цікавих елементів, які зроблять гру ще краще. У новому додатку для ПК зробили трохи більше, ніж для інших платформ.
П’яте оновлення відрізняється від попередніх наявністю ботів, призначених для мультиплеерного режиму. Ними можна розпорядитися як завгодно: наприклад відправляти в смертельні сутички або брати з собою в командні битви. Також в мультіплеере зросла кількість доступних рівнів – тепер максимальним є 11. А коли ви досягнете його, в подарунок вручать бронь головного персонажа DOOM 4.
А ще для любителів командних ігор ввели новий режим. Він називається «Диявольський забіг», а його суть – відвоювати у ворожої команди велике око, щоб потім закинути його в кільце.
Ще одним з оновлень стало додавання броні головного персонажа і інших фрагментів одиночного режиму в редактор SnapMap. Також туди включили і лабораторні модулі «Лазаря», деякі речі з додаткового реквізиту та інше.
А щоб відзначити вихід п’ятого поновлення, id Software дозволив набрати в мультіплеєрних битвах вдвічі більше очок досвіду. Також оголосили, що Bloodfall – нове платне оновлення – буде доступно з 15 грудня. Серед можливостей нового доповнення буде перетворення в невидимого, а також три нових карти для багатокористувацького режиму. А ще порадіють шанувальники хорошого озброєння – третя DLC отримає гранатомет. Серед нових досягнень будуть: «Кривавий боулінг» (масове вбивство примарою), «Стрімголов» (вбити 10 гравців примарою), «Успіх гарантований» (вбити 10 ворогів за допомогою гранатомета), «Фанатик моди» (використовувати в мережевому матчі броню злого культісти) і «Сіль на рану» (використовувати в мережевому матчі насмішку з доповнення).
Також уважні користувачі помітили, що розробники прибрали з ПК-версії гри захист під назвою Denuvo. Це не було заявлено розробниками офіційно. Втім, як відомо, піратам система Denuvo, спочатку Заяви як “неприступна”, давно вже не заважає.
Однак скасування захисту корисна для тих, хто вирішив грати, нічого не порушуючи. Тепер різні модифікації можна застосовувати набагато ширше, ніж було. Адже система Denuvo не дозволяла змінювати щось у виконавчих файлах DOOM. Ось тільки іноді моди вимагають саме цього.

 

Вы можете оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Нет комментариев

(Обязательно)
(Обязательно, не публикуется)

Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×
Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×
Яндекс.Метрика