Яким повинен бути логотип будівельної компанії?

З кожним роком на будівельному ринку з’являються нові компанії, які надають послуги зі зведення споруд будь-якої конфігурації і складності. Ці компанії на етапі свого становлення приділяють мало уваги вибору назви, створення логотипу та розробці загального фірмового стилю. Ці рекламні інструменти вимагають ретельного опрацювання, оскільки вони є обличчям компанії і безпосередньо впливають на успішний розвиток бізнесу. Саме тому їх розробку необхідно довіряти професійним дизайнерським агентствам, серед яких далеко не всі займаються вузькою спеціалізацією. Замовити  розробку логотипу для будівельної компанії  можна в агентстві http://logofactory.com.ua/, яке створює логотипи саме для будівельної сфери бізнесу.

І не важливо, чим буде займатися фірма: зводити будинки, здійснювати ремонтні або опоряджувальні роботи, будувати дороги, проводити інженерні комунікації – вона повинна мати солідний образ, справляти враження надійного партнера, з яким захоче мати справу кожен! Створити такий вигляд якраз і допомагає логотип.

Давайте разом розглянемо, як все-таки повинен бути логотип будівельної компанії?

 • По-перше, він повинен бути простим і зрозумілим! Якщо дивлячись на логотип, потрібно відмовитися або вчитуватися – це вже не правильно.
 • По-друге, логотип повинен розкривати суть діяльності компанії. По ньому повинно бути зрозуміло, чим займається та чи інша компанія: будує, ремонтує або продає – хоча б в загальному сенсі. Це обов’язкова умова логотипу.
 • По-третє, логотип повинен бути цікавим для споживачів. Це необхідно для того щоб викликати позитивні емоції у людей, утримати увагу і залишитися в пам’яті. Успішний логотип важко забути, і він викликає головне – довіру!
 • По-четверте, у логотипу не може бути повторів. Унікальність та оригінальність – невід’ємні умови розробки будь-якого логотипу та будівельної тематики в тому числі. Також зовсім нецікаво виглядають логотипи, які чимось «копіюють», «наслідують» або «імітують» конкурентів. Це може викликати негативну реакцію у споживачів.
 • По-п’яте, будівельний логотип не можна перевантажувати інструментами, технікою, будинками. Потрібно дуже тонко показати ідею і при цьому зробити наголос саме на стабільність і надійність компанії! Таке під силу тільки професійним дизайнерам. Інакше може вийти не потужний логотип, а просто картинка із набору інструментів або малюнок будинку, що стоїть на фундаменті. Це навряд чи приверне увагу споживачів і з такою компанією мало хто захоче співпрацювати.У створенні професійного  логотипу для будівельної компанії  дуже важливу роль крім зображення, грає колірна гамма і стилістика шрифту. Текст повинен мати гарний вигляд і бути легко читаним. А ось колірна гамма у будівельній тематики своєрідна і це необхідно врахувати при створенні логотипу. Основні кольори, які найчастіше зустрічаються, це відтінки жовтого і помаранчевого кольорів, а також червоного, синього і чорного. У будівельних логотипах можна зустріти зелений і білий кольори, оскільки вони мають певну універсальність і підходять для різних тематик. А решта тони тут зустрічаються набагато рідше.

  Як бачите вимог до створення успішного логотипу багато, а для будівельної тематики існує ряд нюансів, які обов’язково необхідно врахувати. Переслідуючи мету отримати саме якісний і професійний логотип, який стане обличчям компанії, краще за все не ризикувати і не займатися самодіяльністю, а звернутися в спеціалізоване агентство дизайну!

Вы можете оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

1 комментарий

 • 28.11.2017 11:10, Илья сказал:

  Согласен с автором, строительный логотип должен вызывать доверие и создавать имидж надежной компании, такой же крепкой как фундамент. На сайте агентства логофектори хорошие примеры логотипов выложены, и не только строительной тематики.

  (Обязательно)
  (Обязательно, не публикуется)

  Я пришел к тебе с дискетой - рассказать, что сеть упала
  Купить в рассрочку

  Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
  Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
  ×
  Купить в рассрочку

  Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
  Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
  ×
  Яндекс.Метрика