Чому плацебо краще будь-якої таблетки?

Впевнені в тому, що ви не раз чули про властивості таких диво таблеток, як плацебо . Чому так відбувається, ви також маєте уявлення, але все, ж уточнимо. Людина, яка приймає такі ліки і не знає про те, що це звичайні вітаміни, а не пігулки, сам себе програмує на те, що вони йому допоможуть, і як правило, вони допомагають. Чарівна дія такої схеми доведено множинами лікарів, тому варто задуматися, що раз тіло вміє лікувати себе сам , потрібно розвивати в собі це.

Взагалі, якщо задуматися, організм індивіда, а точніше мозок – має такі функції і потенціалом, про які ми навіть не замислюємося.

Один з них – можливість формувати вірні посили і самоисцеляться . Тому варто поміркувати, чи залежить оздоровлення від мікстур, або ж від самих себе? Можемо сказати, що в 80 відсотках хвороб , ми цілком в змозі впоратися самі. Оскільки все виникає через нерви, то і боротися потрібно з причинами і наслідками. Щоб голова перестала боліти, не обов’язково ковтати таблетки, можна переключитися, відпочити, поспати. А якщо цього не хочеться, то послухати приємну, розслаблюючу музику або фільм. Теж саме і з безсонням і неврозами. Просто навчитеся вчасно міняти вектор, як тільки відчуваєте, що ситуація заходить не туди.

Методи самозцілення дуже прості, зрозумілі і не вимагають особливих навичок і тренувань, ази ви можете освоїти самостійно.

Просто більше читайте, гуляйте, смійтеся, дивіться тільки позитивні кінокартини і тоді в організмі буде вище рівень гормону радості і менше хворобливих відчуттів.

Переконайтеся в тому, що ви самі керуєте собою і своїм здоров’ям. З усвідомленням цієї істини ви будете відчувати себе завжди просто чудово, оскільки в будь-який момент зможете переналаштувати і «прогнати» від себе болячки. Ви не будете напихати себе хімічними речовинами, адже це буде просто не потрібно! Ми можемо самі вселяти собі, що у нас все добре і з цими думками дійсно приходить усвідомлення того, що це дійсно так.

Правильні сигнали і думки здатні творити чудеса, спробуйте і ви переконаєтеся в цьому на практиці.

Підсумувавши вищесказане, можна зробити висновок – що розвиток можливостей людини , в тому числі вміння самоисцеляться залежить від нас самих. Тільки ми можемо змінити все, включаючи стан свого здоров’я, перемогти навіть найнебезпечніші і, здавалося б, невиліковні хвороби.

Пам’ятайте, головне віра і бажання , і тоді все буде.

 

Вы можете оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Нет комментариев

(Обязательно)
(Обязательно, не публикуется)

"АБЫРВАЛГ!", сказал линукс после руссификации.
Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×
Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×
Яндекс.Метрика