Вибір ТВ приставки: Android vs. Windows

Цифрова приставка для ТВ стала повсякденною річчю: про цей пристрій чули майже всі, а більшість нею вже давно користується. Якщо ви також хочете приєднатися до їх числа, то нижче інформація спеціально для вас.

Визначившись з технічними параметрами ТВ приставки або підібравши пару моделей виникає наступне питання: яка операційна система краще: Android або Windows?

Не можна сказати яка краще, а яка гірша: кожна з цих ОС має свої переваги, але все ж функціонал цих двох операційних систем відрізняється. Windows сприймається вже як стаціонарна, невід’ємна операційна система персональних і офісних комп’ютерів. Android же навпаки: легка, мобільна і гнучка операційка для сучасних мобільних телефонів і планшетів. Насправді так і є, і це знаходить своє відображення в ТВ боксах .

 Android приставка  практична і проста у використанні. На платформі Android реалізований зручний швидкий пошук і встановлення необхідних додатків з Play Market прямо на девайс. Потрібно перевірити погоду або подивитися новини? – Пара кліків по потрібному віджету. З такою приставкою ТВ-канали онлайн і відеоролики в парі кліків від вас. Android ТВ приставка може синхронізуватися з мобільними телефонами і планшетами, а також заощадити ваш час з голосовими помічниками. Звичайно, це далеко не всі плюси приставки на Андроїд: придбавши Android ТВ приставку на smart-android.com.ua ви гарантовано зможете переконатися в її «легкості» і зручність користування.

Windows звичайно в плані мобільності трохи відстає: перегляд того ж фільму або відеоролика ускладниться використанням карти пам’яті або флеш-карти. Зате ця ОС дозволяє установку всіх програм, якими можна користуватися і на ПК: плеєри для прослуховування музики, програми MS Office, і, звичайно ж, ігри! Що може бути краще і згадати старі добрі часи, коли цілодобово безперервно сиділося за іграми на телевізорах з приставками Денді ?! Часи змінюються, і тепер з приставкою на Windows телевізор надає відмінну можливість насолоджуватися улюбленими іграми на широкоформатному екрані. Гра в танчики, гонки або битви стали яскравіше і яскравіше. Графічні прискорювачі від Intel – додаткова перевага для ТБ приставок на Windows.

Ще кілька років тому більшість, не замислюючись, вибрала б Windows приставку. У наш час влаштування на базі Android все більше витісняють першу можливістю виходу в інтернет через ТБ, бути на зв’язку в Skype або Viber.

Вы можете оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Нет комментариев

(Обязательно)
(Обязательно, не публикуется)

Админ не грустный, он завис.
Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×
Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×
Яндекс.Метрика