Розміщення colocation серверів в Києві

З англійської мови Colocation можна перевести як «спільне розміщення». Іншими словами це послуга, яка дозволяє розмістити свій сервер в дата-центрі чиєїсь компанії, в даному випадку нашої, тим самим підключивши його до високошвидкісних каналів передачі даних. На сьогоднішній день подібна послуга дуже популярна, адже вона має безліч переваг , серед яких:

 • Тільки клієнт є власником обладнання і не залежить від умов надання віртуального хостингу.
 • Кожен вибирає конфігурацію сервера самостійно, враховуючи свої потреби і фінансові можливості.
 • Немає жодних обмежень в обсязі дискового простору, що створює більше маневрів для дій.

  Послуга колокації ( читати детальніше ) стане кращим вибором в тих випадках, коли необхідна висока потужність для обробки різних складних завдань. До того ж, окреме розташування Вашого сервера надає йому подвійний захист і гарантує повну безпеку і конфіденційність будь-яких даних. У безперервному режимі працює моніторинг стану дата центру, і в разі будь-яких проблем працівники на місці оперативно готові їх усунути.

  Наша компанія намагається надавати найбільш привабливі умови в напрямку послуги «Колокейшен»

  • Розмістивши свій сервер в дата-центрі нашої компанії Ви можете бути впевненими в безперебійній і стабільній роботі обладнання, адже моніторинг всієї системи ведеться 24 години на добу.
  • Прийнятні ціни на послугу «Колокейшен». Звичайно, фізичний хостинг за вартістю трохи вищий віртуального, проте його вартість неодноразово окупається очевидними перевагами.
  • Ми завжди готові надати вичерпну інформацію в сфері обраних Вами послуг. Проконсультувати з будь-яких питань або вибору відповідного обладнання завжди готові наші фахівці.

   Партнерські взаємовигідні відносини – це той рівень, на який ми орієнтуємося. Саме тому намагаємося якомога краще здійснювати ті послуги які пропонуємо. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, відповідальність, професіоналізм і постійне зростання в даному напрямку робить нашу компанію однією з найбільш популярних в даній сфері.Gigacenter – це сучасний комерційний центр обробки даних (ЦОД Київ), що пропонує клієнтам якісне розміщення серверного устаткування в Україні. Ваша організація піклується про збереження інформації або вимагає високої продуктивності серверного обладнання? В такому випадку підберіть серед наданого асортименту відповідну послугу, яку надає Gigacenter – дата центр (server datacenter Україна).

Вы можете оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать ответ

Создавая новую Папку, не считайте себя Создателем, это право Вам дано Админом!
Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×
Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×
Adblock
detector
Яндекс.Метрика