Як вибрати касетний кондицiонер?

Вибачте цей текст доступний тільки в “Російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Зовнішній і внутрішній блок касетних кондиціонерів повинен монтуватися фахівцями, так як важлива надійність кріплення і правильність прокладки комунікацій. Для розміщення внутрішнього блоку потрібно від 25 до 40 см, тому таке обладнання можна використовувати тільки в приміщеннях з високими стелями. З боку кімнати комунікації повністю закриваються панелями і прибираються з огляду. Висока продуктивність техніки поєднується з багатим функціоналом, тому кондиціонери такого типу підходять для практично будь-яких організацій. Ви можете замовити касетний кондицiонер у Ліка-Комфорт.

Найкраще кондиціонери даного типу працюють, коли вони встановлені в центрі стелі. Це тому, що у них є чотири вентиляційних отвори, що направляють повітря по чотирьох сторонах. Якщо з якоїсь причини ви не можете встановити пристрій в центрі стелі, то необхідно закрити всі отвори, спрямовані безпосередньо на стіну. Також важливо враховувати і те, чи буде кондиціонер вписуватися в позначене простір. Якщо ви плануєте установку, скажімо, між балками або кроквами, варто провести всі виміри заздалегідь.

Також ці кондиціонери оснащені вбудованим дренажним насосом для видалення конденсату, який створюється при охолодженні. Насос підключається до жорсткого ПВХ-трубопроводу. Для більш ефективного монтажу вам буде потрібно мінімум 250-400 мм межпотолочного простору, а висота стелі повинна бути не менше 3 метрів. Якщо ви встановлюєте пристрій в некондіціоніруемих просторі, наприклад, на горищі, ви повинні його ізолювати. Робота касетного кондиціонера в такому просторі без ізоляції призведе до утворення конденсату зовні пристрої і його подальшого капання.

У самих пристроїв є вбудовані термостати для зчитування температури в приміщенні і відповідно регулювання їх потужності. Адже якщо одна частина приміщення буде тепліше або холодніше інших, це може викликати певний дискомфорт. Так чи інакше, для правильного і ефективного функціонування, що не переживаючи за надійність установки, варто довірити цю справу виключно професіоналам.

Як ми вже зрозуміли, касетні кондиціонери не володіють особливим безліччю функцій, як, наприклад, настінні спліт-системи, а й у них є кілька варіантів додаткового функціоналу. Багато з них залежать від обраного вами бренду або моделі, тому не забудьте вивчити наявність певних особливостей, які ви очікуєте отримати від підходящої вам моделі. Якщо ви встановлюєте касетний кондиціонер у великій кімнаті, але також хочете, щоб прилегла до неї частина також освіжалася або нагрівалася, вам може не знадобитися окремий блок. Деякі моделі цього типу підтримують використання додаткового відгалуження, щоб перенаправити частину кондиціонованого повітря в цей простір, одночасно обслуговуючи і саму кімнату.

Також багато хто з них здатні забезпечити приплив свіжого повітря. Це означає, що замість того, щоб постійно ганяти по колу один і той же повітря в приміщенні, ви отримаєте можливість підмішувати і кондиционировать свіже повітря до загального повітряного потоку по всьому будинку. Правда, відсоток подачі свіжого повітря з вулиці не дуже великий, в середньому складаючи близько 10%. Так чи інакше дана особливість все одно буде більш практичною, ніж її відсутність. Що стосується контролю температури, ви можете вибрати або бездротової пульт дистанційного керування, або провідний, монтуємий на стіні. Це також залежить від обраної вами моделі.

Вы можете оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать ответ

Я пришел к тебе с дискетой - рассказать, что сеть упала
Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×
Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×
Adblock
detector
Яндекс.Метрика