Виживання в Minecraft

minecraft 1.4 7Гра Minecraft може здатися досить складною для новачків на початковому етапі, але на щастя, є декілька порад, які допоможуть вам почати грати в режимі виживання (Survival Mode) з перших днів. Якщо ви граєте у версії 360, то тут, гра надає непоганий підручник, який ознайомить вас з механікою в ПК-версії, що є більш просунутою, так, як вам потрібно запам’ятати всього-лише будівництво за наявними шаблонами та інструменти для створення власного світу.

Коли ви вперше починаєте грати в Майнкрафт, зверніть увагу на дерева й спробуйте їх створити. Гарна ідея, щоб встановити в нижній частині свого світу пні, потім, стрибайте по них угору, щоб отримати максимальну віддачу без використання дій, а потім видалити ці пні. Зібравши кілька пнів, зробіть з них дерев’яні дошки й перенесіть їх до таблиці.

Маючи будівельні матеріали в таблиці, ви повинні приступити до створення більшої кількості дерев’яних дошок та паличок. Використовуються для їхньго створення сокири, меч та виберіть декілька осей. Продовжуйте збір деревини для виготовлення дерев’яних дощок, які потрібні для створення свого будинку до настання перших сутінків.

Зберіть кілька кам’яних блоків (блоки сірого кольору), з них ви зможете скласти піч. Ця піч може бути використана для створення кутів, так само, ви можете встановити кілька факелів, щоб освітити внутрішню частину вашого будинку. Переконайтеся, що ваш будинок повністю закритий та у вас є кілька факелів всередині нього, і може бути, навіть на вулиці, щоб мати можливість побачити ворогів що наближаються. Створіть двері для вашого будинку, щоб ви могли легко входити й виходити з нього тоді, коли буде необхідність. Якщо ви вирішили грати в minecraft 1.4 7 і побудувати будинок під землею, то його будівництво пройде набагато легше, ніж над землею.

Маючи повністю закритий будинок з дверима, смолоскипами всередині й зовні, з пічкою й обіднім столом – буде достатньо, щоб пережити першу ніч. Як тільки настане ніч, ви зіткнетеся з повзунами, павуками, голодними зомбі та скелетами. Повзуни є найбільш небезпечними, тому що вони можуть вибухати та пошкодити все навколо себе в результаті вибуху, за винятком будівельних матеріалів, які мають високу стійкість, але на початкових стадіях у вас не буде доступу до них.

На третій день виживання в Майнкрафт, ви зможете бути цілком самостійними, так, що тепер вам необхідно буде досліджувати й відкривати свій світ. Якщо ви знайдете залізо, вам буде потрібен камінь або краще взяти сокиру, щоб його взяти. Після того як ви зібрали достатню кількість заліза, вугілля та, як правило, це можна знайти в безпосередній близькості від вас, так, що – тримайте очі відкритими!

Скажи мне кто такой Билл Гейтс, и я скажу кто ты
Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×
Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×
Adblock
detector
Яндекс.Метрика